Vánoční kosmetická sada - křídla

Vánoční kosmetická sada - křídla

Reklamní kosmetický balíček s vánoční tématikou. Vánoční kosmetická sada obsahuje dva sprchové gely 100 ml a dekoraci křídla. Set opatříme vaším logem nebo vizitkou. Firemní dárek k Vánocům.

Firemní vánoční kosmetický balíček - 2x sprchový gel 100 ml a dekorace křídla

Krémový sprchový gel s olivovým olejem, extrakty z bylin a vůní jablka a skořice 100 ml. Krémový sprchový gel s vůní jablka a skořice. Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej s osvědčenou směsí extraktů z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.), heřmánku pravého (Chamomilla recutita), břízy bílé (Betula alba L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.) a šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem, extraktem z bylin a vůní jablka a skořice 100 ml. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Receptura je doplněna i o osvědčenou kombinaci extraktů z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.), heřmánku pravého (Chamomilla recutita), břízy bílé (Betula alba L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.) a šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.).

- dekorace - textilní křídla

 

Reklamní značení logem:

  • samolepkou s logem, která je nalepena na krycí folii balíčku
  • vložení vizitky do balíčku

Vaši poptávku prosím zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo využijte poptávkového formuláře.